tel.: 777 202 207
altány
zasklívání lodžií a balkonů
montáže vnitřních a venkovních žaluzií
montáže okeních sítí proti hmyzu


Altány a dělící příčky

Postavit si venkovní místnost je nejlepším způsobem, jak si zaručeně prodloužit léto a to jak na jeho začátku, tak na jeho konci.

Na základě našich zkušeností a vysoké kvality našich výrobků slavíme na trhu velké úspěchy.

Zelená oáza

Venkovní místnost představuje přirozené spojení pohodlí našeho domova s krásou přírody, která nás obklopuje. Ve vašem domě pak může být místem, kde odpočíváte, kde se setkáváte se svými přáteli, kde si hrajete s dětmi nebo jen tak sedíte a pozorujete západ slunce. Z venkovní místnosti se tak může stát zelená oáza, o které jste po celou snili. Oáza se zelení a rostlinami. Prostor, který pro zbytek domu vytváří kyslík a který doplňuje obyčejnou ventilaci.

ALUMISTR®, větší požitek z léta

Zasklená venkovní místnost je pro léto jako dělaná. Když je léto na svém vrcholu, otevřeme dveře a okna dokořán a jenom si užíváme dopadajících a hřejivých slunečních paprsků. Když léto ne a ne začít, když prší a fouká nebo když léto skončí příliš rychle - pak jen stačí dveře a okna zavřít a užívat si dál krásy okolní přírody, ale v teple a pohodlí vlastního domova.

Základem filozofie výrobků ALUMISTR® je flexibilita, která vychází z naprosto individuálních požadavků každého rodinného domu na vzhled, barvu, velikost, provedení umístění, atd. Kostry ALUMISTR® mají ve srovnání s kostrami ostatních výrobců mnoho předností. Údržbu v podstatě vůbec nevyžadují, jsou lehké, což je při instalaci velkou výhodou. Díky elegantní konstrukci koster do sebe venkovní místnost propouští více světla. Vyberete-li si hliníkovou kostru, je před Vámi z hlediska údržby mnoho bezstarostných let.

Konstrukce

Zcela hotovou stavebnici z hliníku sešroubujeme na místě. Všechny montážní profily a kolejnice jsou připravené. Bíle lakovaná hliníková konstrukce - práškovým lakem bude mnoho let jako nová a nebude vyžadovat údržbu.

Střecha - kompletní

Kompletní střecha z polykarbonátu, či skla je instalována do předmonotvaných zvláště širokých profilů nalakovaných na bílo. I výběžek střešní desky na předním okraji a okraje střechy na bočních stěnách jsou kryty estetickými hliníkovými profily lakovanými na bílo.      Lammas s.r.o., Vrbovecká 10, Brno 635 00, Tel.: 777 202 207, IČ: 276 621 52, email: lammasinfo@gmail.com
TOPlist